pl
Infolinia
+48 523 339 277

Chrońmy Bory

Zobacz

Nagrody

2017 r.
Certyfikat IFS
Pomyślnie zakończony audyt Bureau Veritas Polska Sp. z o.o. umożliwił uzyskanie certyfikatu IFS w zakresie Produkcji mięsa wieprzowego i wołowego oraz surowych wyrobów mięsnych (wieprzowych i wołowych), produktów mięsnych poddanych i niepoddanych obróbce cieplnej (wieprzowych, wołowych i drobiowych). W przedstawionym zakresie firma Gzella Poland Sp. z o.o. spełnia wymogi IFS Food Wersja 6 z kwietnia 2014 roku na poziomie wyższym z wynikiem 96,29 %.

2016 r.
Pracodawca-organizator pracy bezpiecznej
Najwyższe standardy bezpiecznych warunków pracy, przestrzeganie przepisów prawa z zakresie czasu pracy, regulacji urlopowych, wynagrodzeń, regulaminów pracy, funduszów socjalnych i nawiązywania oraz rozwiązywania stosunków pracy z osobami zatrudnionymi w firmie Gzella Poland Sp. z o.o. Sp. k. zostały docenione przez Państwową Inspekcję Pracy. Wyrazem aprobaty dla działań firmy Gzella jest zdobycie w 23. edycji plebiscytu "Pracodawca-organizator pracy bezpiecznej" złotej statuetki "Mecum Tutissimus Ibis" zyskując tym samym miejsce na Złotej Liście Pracodawców.
2016 r.
Produkt Roku. Wybór Konsumentów
Wysoka jakość naszych produktów spotkała się z zadowoleniem klientów, którzy w plebiscycie "Produkt Roku. Wybór Konsumentów 2016" uhonorowali nasze produkty tym wyjątkowym odznaczeniem.

Wyróżniona została linia produktów bezglutenowych: Kabanosy Biesiadne Wieprzowe i Drobiowe z wieprzowiną, Kiełbasa Krucha Kmicica, Polska z Kociewskiej Wędzarni Ekstra oraz Serdelka z Borów. Konsumenci docenili również nasze niecodzienne propozycje smakowe - Kiszkę Ziemniaczaną w kategorii Wyrobów Garmażeryjnych oraz Pasztetową z Borowikami w kategorii Innowacje 2016.
2016 r.
Złota Setka Pomorza i Kujaw

Prężny rozwój oraz inwestycje w park maszynowy firmy rokrocznie skutkują wyraźnymi wzrostami, dzięki czemu w XX plebiscycie Gazety Pomorskiej na Złotą Setkę Pomorza i Kujaw 2015 firma Gzella zajęła drugie miejsce w kategorii FILAR REGIONU, NAJLEPSZA DUŻA FIRMA POD WZGLĘDEM WYNIKÓW FINANSOWYCH. Ostatni 2016 rok firma Gzella zakończyła z historycznym zyskiem ponad 0,5 mld złotych, co doskonale pokazuje rozwojowy potencjał korporacji Gzella.
2015 r.
QAFP dla Wędlin Dojrzewających
Produkty z linii wędlin dojrzewających: Schab, Karczek, Boczek i Szynka otrzymały certyfikację Krajowego Systemu Jakości Żywności QAFP świadczącą o spełnieniu rygorystycznych norm na każdym etapie począwszy od doboru surowca, przez produkcję, po końcowy produkt.
2014 r.
Gepard Biznesu

Zostaliśmy odznaczeni zaszczytnym tytułem Gepard Biznesu 2014 świadczący o dynamicznym i nieustannym rozwoju firmy, co wpływa ostatecznie na wzrost jej wartości.
Styczeń 2011 r.
Gazela Biznesu 2010
Po raz kolejny dziennik ekonomiczny Puls Biznesu przyznał nam nagrodę dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Odebrali ją przedstawicie firmy na uroczystej gali na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Styczeń 2011
Dziennik Puls Biznesu potwierdza przynależność firmy Gzella do grona laureatów plebiscytu
Filary Polskiej Gospodarki
upload/redactor_images/nagrody3.jpgLuty 2010 r.
Gazela Biznesu 2009
Nagroda przyznawana przez dziennik ekonomiczny Puls Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Odebrali ją przedstawicie firmy na uroczystej gali na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Maj 2009 r.
Wyróżnienie w konkursie Liderzy Marki przyznane przez czytelników Expressu Bydgoskiego i Nowości dla Najpopularniejszej Marki regionu kujawsko-pomorskiego

Styczeń 2009r.
Gazela Biznesu 2008
Po raz kolejny Firma Gzella została zakwalifikowana do grona najprężniej rozwijających się firm w Polsce. Gala oraz wręczenie nagród odbyły się w toruńskich Dworze Artusa.

Grudzień 2008r.
Ogólnopolski konkurs „Jakość obsługi". Gzella na I miejscu!
Prestiżowy raport oceniający poziom obsługi w placówkach handlowych powstał na podstawie 12 tysięcy ankiet wypełnianych przez klientów największych sieci handlowych w Polsce. Delikatesy Mięsne Gzella z wynikiem 3,25 ( w skali od -5 do +5) zdobyły I miejsce w swojej kategorii. Respondenci poziom obsługi w Delikatesach Mięsnych Gzella ocenili wyżej niż w Delikatesach Alma, sklepach jubilerskich Apart, Kruk, sieci Tchibo czy Wólczance. Gzella wyprzedziła także Burger Kinga, Polo Market i salony Empik. Gratulujemy naszym wspaniałym ekspedientkom!

Listopad 2008r.
Laureat finału prestiżowego konkursu "Filary Polskiej Gospodarki" organizowanego przez Puls Biznesu. W rankingu znalazły się firmy o dużym znaczeniu dla lokalnej społeczności.

Czerwiec 2008r.
Przyjaciel Teatru - nagroda przyznana przez Teatr w Grudziądzu za wkład w rozwój kultury w Grudziądzu.

Marzec 2008r.
Gazela Biznesu 2007
Firma Gzella ponownie w prestiżowym gronie najszybciej rozwijających się firm. Nagroda przyznawana jest przedsiębiorstwom notującym stały wzrost dochodów oraz generującym zyski.

Wrzesień 2007r.
Gzella Net Sp. z o.o. - właściciel sieci Delikatesów Mięsnych Gzella - został nagrodzony znakiem "W pełni zaradni" promującym pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne. Firma zatrudniając takie osoby jest świadoma, że stwarza ogromną szansę na ich rozwój, a tym samym na normalne życie.

Sierpień 2007r.
Festiwal Smaku w Grucznie
Tytuł Smak Roku - w kategorii "Przetwory Mięsne i wędliny" za kiełbasę Krakowską Suchą.

Kwiecień 2007r.
Gazela Biznesu 2006
Nagroda przyznawana przez dziennik ekonomiczny Puls Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Wrzesień 2006r.
Zajęcie I miejsca w konkursie Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej.

Wrzesień 2005r.
POLAGRA-FOOD 2005
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Zajęcie I miejsca w konkursie układania i dekorowania pater.

Wrzesień 2005r.
POLAGRA-FOOD 2005
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Zajęcie II miejsca w konkursie wędliniarskim za wazon róż.

Wrzesień 2005r.
POLAGRA-FOOD 2005
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Zajęcie II miejsca w konkursie wędliniarskim za mięso pieczeniowe.

Wrzesień 2005r.
POLAGRA-FOOD 2005
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Zajęcie III miejsca w konkursie wędliniarskim za salami KANT.

Wrzesień 2005r.
POLAGRA-FOOD 2005
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wyróżnienie za wysoką jakość produktów ocenianych w konkursach wędliniarskich.

Wrzesień 2005r.
POLAGRA-FOOD 2005
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Zajęcie I miejsca w konkursie wędliniarskim za pieczeń wołową.

Maj 2005r.
Medal Mercurius Gedanensis
Międzynarodowe Targi Gdańskie
Za najlepszy produkt - Kiełbasę Krakowską Suchą Wyborową w kategorii Przetwory Mięsne.

Październik 2001r.
POLAGRA-FOOD 2001
Międzynarodowe Targi Poznańskie - Złoty Klient.

Październik 1997r.
Zajęcie I miejsca w konkursie Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej.


Gotuj z Gzellą

Najnowsze przepisy

Pasztetowa w pieczarkach na ma...

Pieczarki umyć i wyciąć z nich ogonki Więcej >>

Pieczony filet z indyka w sosi...

Oliwę dokładnie wymieszać z solą, piep Więcej >>

Szparagi zawijane z Szynką Doj...

W plaster szynki i sera zawinąć po dwa Więcej >>

Do góry