pl
Infolinia
+48 523 339 277

Chrońmy Bory

Zobacz

Logistyka

PLAN POŁĄCZENIA SPÓŁEK

Zarządy łączących się Spółek "SOKOŁÓW – LOGISTYKA" Sp. z o.o. z siedzibą w Sokołowie Podlaskim (jako Spółka Przejmująca) oraz Gzella Logistic Sp. z o.o. z siedzibą w Osiu (jako Spółka Przejmowa) zgodnie z art. 500 § 21 k.s.h. na okres nie później niż miesiąc przed dniem rozpoczęcia zgromadzeń wspólników łączących się spółek, na których mają być powzięte uchwały o połączeniu, nieprzerwanie do dnia zakończenia zgromadzeń podejmujących uchwały w sprawie połączenia, bezpłatnie udostępniają do publicznej wiadomości Plan Połączenia uzgodniony dnia 26 listopada 2018 r. w Sokołowie Podlaskim.

MARKA GZELLA

Efektywność i pewność dostaw to unikalne atuty marki Gzella. Dzięki własnej flocie logistycznej składającej się z ponad 45 samochodów dostawczych i 16 zestawów 20-tonowych gwarantuje bezpieczeństwo oraz terminowość w procesie transportu. Zbudowana w ten sposób niezależność i konkurencyjność jest efektem dopasowania do potrzeb Klienta. Dziś czas liczy się bardziej niż kiedykolwiek - Gzella daje pewność i stabilność dla Twojego biznesu.

EKSPORT

Gzella stawia na wielokanałową sprzedaż nie tylko na rodzimym rynku, gdzie koncentruje się na wzroście organicznym, ale również w eksporcie. Swoje produkty dostarcza zarówno do państw Unii Europejskiej oraz poza jej granice w regiony Afryki, Azji, Europy Wschodniej i na Bliski Wschód.


Gotuj z Gzellą

Najnowsze przepisy

Pasztetowa w pieczarkach na ma...

Pieczarki umyć i wyciąć z nich ogonki Więcej >>

Pieczony filet z indyka w sosi...

Oliwę dokładnie wymieszać z solą, piep Więcej >>

Szparagi zawijane z Szynką Doj...

W plaster szynki i sera zawinąć po dwa Więcej >>

Do góry